#
#

HAKKIMIZDA

Çorap örgü sektörünün önde gelen çorap imalatçılarından olan Dündar Çorap, 1978 yılından buyana tekstil sektörüne hizmet vermektedir. Firuzköy Avcılar bölgesinde 12.000 m2 kapalı alan üzerinde bulunan fabrikamızda, Bay – Bayan-Çocuk çorap imalatı yapılmaktadır.  

Dündar Çorap üretim parkuru ¸60 adet burun dikişli, 140 adet burnu açık makinelerden oluşmaktadır. Yılda 24 milyon çift üretim kapasitesine sahip olan Dündar Çorap pamuk, bambu, modal, viskon, yün, keten kaşmir, lycra gibi elyaflardan oluşan karışımlı ipliklerle üretim yapmaktadır. Bunun yanında Eminönü Yeşildirek’te bulunan merkez mağazamızdan çorap temini ve pazarlaması yapılmaktadır.
Desinatör danışmanlığında Dündar Çorap Ar-Ge departmanı, alanında uzman, yaratıcı, yeniliklere ve gelişime açık, iç ve dış piyasalarda ki müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme kabiliyetine sahip bir kadrosu vardır.   Bütün bu taleplere cevap verebilmek için Dündar Çorap İlkbahar-Yaz ve Sonbahar-Kış olmak üzere yılda iki koleksiyon hazırlamaktadır.

 Üretiminin %85’lik kısmını iç piyasadaki müşterilerimize hizmet vermektedir. Geri kalan %15 lik kısmını ise direkt olarak yabancı müşterilierimize satmaktadır.

Müşterilerimizin artan taleplerini karşılamak için hedefimiz üretim kapasitemizi 36 milyon çift ‘te çıkartmak ve bunun yanında bünyemize yıkama bölümünü katarak tam entegre bir işletme olmayı hedeflemekteyiz.

Çorap tasarım dizayn departmanımız tarafından hazırlanan en son koleksiyon’larımızı dünyanın çeşitli bölgelerindeki uluslar arası düzeyde düzenlenen çorap fuarlarına katılarak müşterilerimizin beğenisine sunmayı hedefliyoruz.

MİSYON

Tüketicilerimizin sağlık ve konforu gözetilerek en iyi ürünü  en ucuza üretmektir.   Dündar çorap olarak önümüzdeki her geçen gün sektörümüze yenilikler katarak, çevreye zarar vermeyen, doğayla barışık ve insan sağlığını önde tutan çorap üretmeye devam edeceğiz.

 VİZYON
Ürün Kalitesini daha da artırarak, müşteri memnuniyetini gözeterek kendi alanında Trendlere yön vermek, marka bilinirliğini arttırmak, farklı olmak ve kalıcı olmak.

Müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir kaliteyi kendisine ilke edinen Dündar Çorap, üretiminin bütün aşamalarında kaliteden ödün vermeden Dündar Çorap kalitesini güvence altına almak ve müşterilerine uluslar arası standartlarda çorap üretmek amaç ve gayesidir.